Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SOPHIE TOTTIE
född 1964
Blow up
Signerad och daterad på baksidan Sophie Tottie 1995. Olja på duk, 216 x 113 cm.
PROVENIENS
Galleri Andreas Brändström
476
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här