Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
SPEGEL, Sverige, Swedish Modern, 1940-50-tal, ram i mahogny, 176 x 100 cm, mindre skador
76
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här