Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
STELLAN MÖRNER
1896-1979
Signerad Mörner. Olja på duk, 65 x 96 cm.
UTSTÄLLNINGAR
Stellan Mörner, Prins Eugens Waldemarsudde, 1974.
368
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här