Stellan Mörner: Till den karolinska tiden återgår.

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Signerad Mörner. Olja på duk, 65 x 96 cm.

UTSTÄLLNINGAR
Stellan Mörner, Prins Eugens Waldemarsudde, 1974.

368

2021-05-25