Klubbat för:
4000 SEK
Utropspris
5 000-6 000 SEK
SVEN ERIK SKAWONIUS, vas, Kosta 1940-tal, överfång i vitt med dekor av delvis slipade blad mot syramatterad fond, signerad Kosta Skawonius 182, höjd 18 cm
253
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här