Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
SVEN JONSON
1902-1982
Fantasi för 2-strängad grammofon
Signerad och daterad Sven 1930 (ökänd konstnär), Gouache, ca 24 x 18 cm.
369
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här