Sven X:et Erixson, Interiör med bordsspegel
Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Interiör med bordsspegel på fönsterkarm
Signerad och daterad Sven Eixson -44. Olja på pannå, 73 x 58,5 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
387
2021-05-25