Sven X:et Erixson, Norrländskt landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

70 000-90 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Norrländskt landskap
Signerad och daterad SVEN ERIXSON -43. Olja på duk, 74 x 92 cm.

395

2021-05-25