Sylvia Leuchovius, unikt objekt, Rörstrand

Klubbat för:

2000 SEK

Utropspris

3 000-4 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS, objekt/väggskulptur, Rörstrand 1960-tal, unikt, chamotterat stengods, glaserad i blått och grått, signerad R S. Leuchovius 533C, ca 28 x 28 cm

299

2021-05-25