Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
TAKARMATUR, Sverige 1940-tal, mässing, Swedish Modern, fyra ljusarmar med skålar invändigt lackerade i vitt, höjd 56, diameter 63, mindre slitage
57
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här