Takarmatur, Sverige 1940-tal

Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

TAKARMATUR, Sverige 1940-tal, mässing, Swedish Modern, fyra ljusarmar med skålar invändigt lackerade i vitt, höjd 56, diameter 63, mindre slitage

57

2021-05-25