Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
TIMO SOLIN
född 1947
Kvinna
Signerad och daterad Timo Solin 91. Bemålad plåt, höjd 64 cm.
428
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här