Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
TIMO SOLIN
född 1947
Tre
Signerade och numrerade Timo Solin 38/100, polerad och grönpatinerad brons, höjd 34 resp 31 cm, skulpturerna är gjutna hos Magisa S.A I Madrid 2005-2006.
445
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här