Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Tygskulptur
Signerad Torsten. Olja på duk, dubblerad, 59 x 59 cm.
485
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här