Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000-8 000 SEK
TYRA LUNDGREN, bordslampa, Arabia 1927, porslin, krackelerad glasyr i grått och vitt, handmålade detaljer i guld, signerad ARABIA TL -28, även priset 50:-, höjd inklusive skärm 48 cm
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här