Klubbat för:
16500 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ULF ROLLOF
född 1961
Egg dog
Diptyk. Signerad och daterad a tergo Rollof 96. Blandteknik på pannå, vardera 61 x 46 cm.
PROVENIENS
Galleri Nordenhake
464
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här