Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampor, 2 st., Luxus, 1960-70-tal, stomme i jakaranda, en fot kromad och den andra i mässing, skärmar i vit plast, höjd 150 cm, fötterna med visst slitage
123
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här