Uno & Östen Kristiansson, golvlampor, 2 st., Luxus

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampor, 2 st., Luxus, 1960-70-tal, stomme i jakaranda, en fot kromad och den andra i mässing, skärmar i vit plast, höjd 150 cm, fötterna med visst slitage

123

2021-05-25