Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
VÄGGSPEGLAR, 1 par, Swedish Modern 1930-tal, rektangulära, ram i förkromad vitmetall, 161 x 55 cm, smärre slitage
14
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här