Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
VICKE LINDSTRAND
1904-1983
Stadslandskap med grävskopor
Signerad V.L. Olja på duk, 75 x 100 cm.
Utförd ca 1940
PROVENIENS
Matsalen, Orrefors glasbruk
342
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här