Vicke Lindstrand,

Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,
Vicke Lindstrand,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

VICKE LINDSTRAND
1904-1983
Stadslandskap med grävskopor
Signerad V.L. Olja på duk, 75 x 100 cm.
Utförd ca 1940

PROVENIENS
Matsalen, Orrefors glasbruk

342

2021-05-25