Klubbat för:
3000 SEK
Utropspris
3 000-4 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, "Norsfiske", vas, Kosta 1950-tal, graverad dekor av fiskare i båtar samt fisknät, signerad Kosta LG 154, höjd 25 cm, obetydliga repor, invändig beläggning
261
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här