Yngve Ekström, blombord, 2 st., Källemo
Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Flora", blombord, 2 st., Källemo Möbelfabriks AB, Vaggeryd, 1950-tal, stomme av lackerat järn, plåt av aluminium, höjd 56, 86 x 26 cm, en med slitage och färgbortfall, en med smärre slitage
114
2021-05-25