Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Höga klackar
Signerad Y. EDELMANN. Olja på duk, 75 x 65 cm.
UTSTÄLLD
Galerie Renée & Victor, Stockholm 1976
430
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här