Band av Kerstin Bremer
Klubbat för:
4400 SEK
Utropspris
5 000-6 000 SEK
BREMERBAND. KLEBERG, TÖNNES. Romerska antikvariat. Stockholm (Libris antikvariat) 1966.
8:o. 1 signerad originalteckning o.a. illustrationer Gunnar Brusewitz. Omslag.
Välbevarat svart hfrbd, marmorerade pärmpapper, övre guldsnitt, i övrigt oskuren. (sign. Kerstin Bremer på bakre pärmens insida.)
6005
2016-06-21