Klubbat för:
3000 SEK
Utropspris
4 000-5 000 SEK
ADOLF HALLMAN (1893-1968). Marina Janowska (balletdansös, troligen från Polen), signerad Hallman och daterad Kristiania 1917, tusch, ca 355 x 235 mm. Ramad.
Ej examinerad ur ram.
6140
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här