Eric Johansson Streik 2 st träsnitt
Klubbat för:
2000 SEK
Utropspris
3 000-4 000 SEK
ERIC JOHANSSON. (Tyskland/Sverige 1896-1979). Streik, signerade Eric Johansson, 2 träsnitt, bladmått ca 32x 24 cm, skador, fläckar. 2 st.
PROVENIENS:
Kvarlåtenskapsstämpel ESTATE Dödsbo-Nachlass Eric Johansson 1896-1979.
Lä,s mer
6087
2019-12-11