Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, signerad Edvard Hald Orrefors Sweden graal nr 1569B, fiskgraal, höjd 8, diameter 12,5
Obetydliga repor
100010
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här