Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, Louise XV-stil, dekor med intarsia, mässingsbeslag, stenskiva upptill, höjd 157, 63x35
Slitage, fanérskador, stenskiva med nagg, lös mässingslist
100016
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här