Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PRYTZ, Laila (född 1907): "Staden", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 130x161
bubblig duk
100055
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här