Dosor silver

Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver
Dosor silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

DOSOR, 2 st, silver, varav en Carl Olof Nordström(1845-1867) Växjö 1859 samt en troligen 1757, höjd 2-2,5

Ej 1700 tal, skall vara 1800-tal otydliga stämplar, lagningar

100088

2011-09-05