Sven Lidberg färglitografier

Sven Lidberg färglitografier
Sven Lidberg färglitografier

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 , oramade

100092

2011-09-06