Spegel Karl Johan
2011-09-06
100096
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfaner, höjd 138x60
glas och fanerskador, slitage