Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfaner, höjd 138x60

glas och fanerskador, slitage

100096

2011-09-06