Klubbat för:
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BORDSPENDYL, stockholmsarbete i rokoko, signerat Ernst, Stockholm (Petter E. 1714-1784), förgyllt trä, halvslag, höjd 66
Smärre skador, renoverad, 2 glas saknas, omförgylld
100106
2011-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här