Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Louis Philippe, förgylld och patinerad brons, höjd 29,5
Slitage
100109
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här