Salongsgrupp i chippendalestil
2011-09-05
100123
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, STOLAR, 6 st., chippendalestil, 1900-tal, varav karmstolar,1 par, stolar, 1 par samt 1 par med hjultrissor, bordets höjd 72, diameter 75
Bordsskivan med slitage, spricka i underredet