Spegel med skuren dekor

Spegel med skuren dekor
Spegel med skuren dekor
Spegel med skuren dekor
Spegel med skuren dekor
Spegel med skuren dekor
Spegel med skuren dekor

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, med krön, omkring 1900, skuren och förgylld dekor, fasettslipat glas, höjd 158x102

Dekorelement med lagning, foliering med smärre skador

100126

2011-09-05