BYRÅ, Louis XVI, Frankrike
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, Frankrike, fanerad med jakaranda, rosenträ, amarant, förgyllda beslag, svartvit spräcklig marmorskiva, höjd 88, 132x61
renoverad, fanérskador, ett senare lås, hörn- samt fotbeslag saknas
100142
2011-09-07