BYRÅ, Louis XVI, Frankrike

BYRÅ, Louis XVI, Frankrike
BYRÅ, Louis XVI, Frankrike
BYRÅ, Louis XVI, Frankrike
BYRÅ, Louis XVI, Frankrike
BYRÅ, Louis XVI, Frankrike
BYRÅ, Louis XVI, Frankrike

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI, Frankrike, fanerad med jakaranda, rosenträ, amarant, förgyllda beslag, svartvit spräcklig marmorskiva, höjd 88, 132x61

renoverad, fanérskador, ett senare lås, hörn- samt fotbeslag saknas

100142

2011-09-07