Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDBERG, Harald (1904-1976): 2 st, "Under fotogenlampan" resp "Kälke", signerade Harald Lindberg, 190/310, 159/300, litografi, 38,5x29 resp 44x36
100151
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här