Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HECHT, Joseph (1981-1951):10 st, Djurstudier, 1929, mapp tryckt i 100 numrerade o signerade exemplar på Brochetpapper, detta ex nr 51, etsningar, bladmått 30x40
100156
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här