Snedklaffsekretär gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustavianskt stockholmsarbete, fanerad med färgad björk och amarant, förgyllda bronsbeslag, inredning med små lådor, höjd 103, 101x51

smärre skador och kompletteringar, senare dragknoppar

100160

2011-09-07