Snedklaffsekretär gustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustavianskt stockholmsarbete, fanerad med färgad björk och amarant, förgyllda bronsbeslag, inredning med små lådor, höjd 103, 101x51
smärre skador och kompletteringar, senare dragknoppar
100160
2011-09-07