Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVISDELAR, 29 dlr, "Blå eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand, bestående av 7 skålar, 9 assietter, 9 tallrikar, skål, mindre fat, uppläggningsfat samt terrin
Smärre nagg, bruksslitage
100177
2011-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här