Brasskärm empire

Brasskärm empire
Brasskärm empire
Brasskärm empire
Brasskärm empire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BRASSKÄRM, empire, förgylld, petit point i form av blomsterbukett, höjd 153x73

Slitage, foten med smärre skador

100180

2011-09-06