Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
JONSON, Björn (1903-1991): 4 st, bl.a. Midsommardansen, landskap, varubilen, signerade i 65 resp 20 ex, litografi, ca 35x50 vardera
Obetydliga veck
100184
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här