Karmstolar empire

Karmstolar empire
Karmstolar empire
Karmstolar empire
Karmstolar empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal, mahogny

renoverade, kompletterade, slitage

100197

2011-09-06