Fat och tallrikar Kina

Fat och tallrikar Kina
Fat och tallrikar Kina
Fat och tallrikar Kina
Fat och tallrikar Kina

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, 1700-tal, fatet med dekor i famille rosefärger, de övriga i underglasyrblått, diameter 23-25

De med underglasyrblått med skador

100198

2011-09-07