Spegelbord 1800-tal

Spegelbord 1800-tal
Spegelbord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med BORD, 1800-tal, björk, höjd 76, diameter 57, spegelns höjd 125, konsol medföljer

Slitage, lagningar, ej ursprungligen tillhörigt

100199

2011-09-06