Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSBORD, mahogny, 1800-tal, lejontassar i brons, höjd 69, 91x131

Skador, lagningar, slitage

100200

2011-09-06