Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, 1800-tal, bronserad, höjd 69

Skador, slitage, bakstycke saknas

100201

2011-09-06