Vas Vicke Lindstrand

Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, "Norsfiske", Vicke Lindstrand, Kosta graverad dekor av fiskare i båtar och nät, signerad LG 134, höjd 23

Bruksslitage

100207

2011-09-05