Rolf Mellström oljemålning

Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): Gräsänder, otydligt signerad o daterad 1920, olja på duk, 65x99

Duklagningar, skador

100212

2011-09-06