Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WALLBERG, Bengt (1931-2004): Komposition, signerad och daterad Wallberg, olja på duk, 42x46
100218
2011-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här