Viggo C Pedersen oljemålning

Viggo C Pedersen oljemålning
Viggo C Pedersen oljemålning
Viggo C Pedersen oljemålning
Viggo C Pedersen oljemålning
Viggo C Pedersen oljemålning
Viggo C Pedersen oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PEDERSEN, Viggo C. (1854-1926): Motiv från Kullaberg, signerad Kulle Viggo Pedersen 1913, olja på duk, 44x66

Zustandsbeschreibung

100223

2011-09-07