Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PEDERSEN, Viggo C. (1854-1926): Motiv från Kullaberg, signerad Kulle Viggo Pedersen 1913, olja på duk, 44x66
Zustandsbeschreibung
100223
2011-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner