Dalahästar mm

Dalahästar mm
Dalahästar mm
Dalahästar mm
Dalahästar mm

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALAHÄSTAR, GRISAR, TUPPAR, 1900-tal, höjd 8-20

Skador, lagningar, slitage

100239

2011-09-06